Our Diary

Nový Design s The Used

7. listopadu 2008 v 21:50 | Nikki & shi_sha
Ahoojky
Všimli jste si už novýho vzhledu?:D asi ano,co?
Je to něco úplně jiného , co tu ještě nebylo.Fotku na záhlaví vybrala shi_sha a myslím že líp vybrat nemohla! A tentokrát musím upřímně říct,že se mi design líbí:D Dělala jsem ho pomocí photofiltru a photoshopu(s ním se teprve učím:)
Tak a teť prosím napiště váš názor,klidně něco poupravím ,jen stačí říct.DESIIIGN

MCR 2/11/2007 Vídeň by me

2. listopadu 2008 v 14:22 | Nikki & shi_sha
No abych přispěla taky troškou do mlýna, s Nikki jsme si to prohodily (což jsme samozřejmě vůbec nevěděly) a tentokrát sem přesně před rokem já touhle dobou zažívala zběsilou jízdu do Vídně, na svůj první koncert MCR. Dojeli jsme samozřejmě se zpožděním, a tak mě celkem vyděsil pohled na vzorně seřazený! zástup lidí málem kolem celé haly. No s tím jsem se nedokázala smířit, takže jsem se těsně před vpuštěním nenápadně vtlačila (vtačili, bylo nás víc:D) k zástupu u vchodu, což nakonec prošlo. Následoval chaos, panika, zděšení, řev (dobře, přeháním:D), rozeběhla sem se na místo určení, což bylo umístění přímo před Frankem, jenže přede mnou už plno lidí. Říkala sem si, dobře na MSI nemusíš vidět, dav se rozhýbe, pak se nějak dostaneš dopředu. Nakonec se našlo pár lidí, kteří se slitovali nad mojí výškou a pustili mě za mým snem:D Nejdřív ale MSI, na které mám neutrální názor, nikdy předtím sem neslyšela jejich songy a tak to pro mě byla "jenom" dobrá show a to díky frontmanovi, který mě neustále fascinoval:D..nutná, nudná přestávka, kterou zpestřili až Green day s Basket Case z reproduktorů..co následovalo pak si nějak nepamatuju, nějaký zásek nebo co:) jenom vím, že první song představoval naprosté šílenství a okamžitě sem zalitovala, že sem nezůstala mimo kotel:D..co si jistě pamatuju, byl ten malý človíček se sklopenou hlavou a zavěšenou kytarou přímo přede mnou..k mému štěstí a jeho smůle byl pravděpodobně ještě v alkoholovém opojení z narozenin, takže vykazoval minimální pohyb po pódiu, ale nadruhou stranu se nekonali ani žádné šílenosti..no snad příště:D slyšela jsem, jaký to byl v Praze boj o život a ve Vídni to vypadalo stejně, několikrát jsem se musela uprostřed songu zastavit, abych vůbec popadla dech a měla chápající slečnu vedle sebe, která mě občas přidržela, abych nesletěla k zemi a nebyla pohřbena zaživa:D vyšla sem z tama jako zlomená, zničená, otlučená, rozcuchaná, steklá mrtvolka:D ale s vnitřním naplněním ze splněného snu, které mám doteď:) poslední, co si pamatuju byla z reproduktorů vycházející Umbrella Rihanny:D

snad jsem Vás neunudila k smrti, potřebovala jsem se vypsat, ani nevíte, jak se mi rozklepaly ruce, když sem tohle sepisovala, jako bych to znovu zažívala:D

a pokud se chcete nechat unášet Frankovým hlasem tak tady, ne moje video..bohužel sem neměla až takové štěstí..

Hlasujte:)

26. října 2008 v 13:22 | Nikki & shi_sha
TADY pro Linkin Park
TADY pro Linkin Park
TADY PROSÍÍÍÍM pro Nirvanu,je až na 2. mistě
TADY pro MUSE
A TADY ehm pokud možno pro Matta ale je tam i Gerard,Brian Molko,Ville Valo ...

Nový člen blogu:)

25. října 2008 v 22:24 | Nikki a shi_sha

Zdravím
Tak jsem se konečně dočkala toho co si přeji od úplnýho začátku tohoto blogu a to najít nějakýho člověka který by poslouchal to co já a mohla mu důvěřovat a svěřit mu tento blog.
Konečně jsem našla.Takže přivítejte tu další majitelku shi_shu (Sandru).
Nikki
No taky bych mohla něco dodat, třeba jako...Nikki děkuju moc a snad tě nezklamu a nebudeš po mně muset pořád opravovat:)

Nový design s Frankem:)

25. října 2008 v 13:26 | Nikki
Už dlouho u nebyl žádný design s MCR,teť byl nejvyšší čas ho sem dát=D
frankdsign

blog o LP zase v provozu

23. října 2008 v 14:55 | Nikki
Konečně zase začnu pokračovat s blogem o Linkin Park.Neměla jsem doteť na něj čas,ale už mě moc chyběl=) Tak kdo LP má rád ať tam zavíá=) děkuji, NikkiMindless Self Indulgence hráli na narozenínách Frances Bean Cobain

13. října 2008 v 15:42 | Nikki

KOPÍRUJTE JEN S MÝM ZDROJEM!!
Every once in a while, real life turns out to be in such bad taste that even the folks at Fox might not try to imitate it -- as evidenced by word that Frances Bean Cobain, daughter of the late Nirvana leader Kurt Cobain and Courtney Love, threw herself a "suicide-themed" Sweet 16 party earlier this month.

The little scamp pulled out all the stops for the shindig, hiring Mindless Self-Indulgence to provide the soundtrack, offering slices of a cemetery-silhouette birthday cake and hosting a "who can look most dead" contest. We're not sure which one of those parenting books suggested encouraging a kid to mock a father's death so openly, but we're just happy that it wasn't published in time for JFK Junior to throw himself a birthday soiree at the Dallas Book Depository.

Design s MUSE

11. října 2008 v 16:32 | Nikki
Tak tentokrát jsem s designem konečně spokojená=)
Tak snad se líbí i vám.
k

Přes týden tu něco přibude=)

5. října 2008 v 21:40 | Nikki
Nazdárek sluníčka=)
Tak jsem dneska předpřipravila nějaký články na týden takže to nebude jak ten minulej.Budou tu MCR,LP,Muse... Akorát s komentáře se omlouvám zase je napíšu až v pátek a o víkendu,obávám se že bych to stihla během týdne.
Mám vás ráda,mějte se
Nikki

Design s Quinnem

5. října 2008 v 20:47 | Nikki
Tak je tu další design.Tentokrát modrý,protože modrou zbožňuju=)
Už mi ho někdo chválil,tak děkuju:-*
Beznazvu

Menší změna...barvy

26. září 2008 v 20:51 | Nikki

Nový(dočasný) Design s Muse

26. září 2008 v 17:54 | Nikki
Tak je tu změna a je dočasná.Zkouším opravit to menu ale furt to nejde=(
Takže až něco novýho vymyslím tak to sem dám,protože tenhle design se moc nelíbí:D
48654

Máš problém???Oni mají vetší....

20. září 2008 v 22:09 | Nikki
Vadí ti něco? Máš nějaký problém?
Nerad chodíš do školy?

Oni chodí rádi.

Nerad ovoce nebo zeleninu?

Oni si nevybírají.

Jsi na dietě?
Oni na ni umírají.

Vadí ti, že tvoji rodiče se ti pletou do života?

Oni nemají rodiče.

Nudí tě pořád stejné hry a hračky?

Oni nemají na výběr.

Koupili ti Adidas a ty si chtěl Nike?

Tady mají jen jednu značku.

Vadí ti, že musíš v 8 večer spát?

Oni se nechtějí probudit.

Ještě si myslíš, že máš plno starostí? Rozhlédni se okolo sebe a děkuj za všechno co máš. Máme štěstí, máme víc než potřebujeme, abychom byli šťastní. Přestaňme si stěžovat a pomáhejme si!
K tomuhle nemusí být žádný komentář, stačí vidět...
Dej si to k sobě na blog - pokud nějaký máš

Quiksilver Skateboarding 2007

20. září 2008 v 19:38 | Nikki

áá co se to děje??

18. září 2008 v 18:40 | Nikki
Nedávno jsem chválila jak je blog.cz dobrej a teť mám zase v prdeli menu a celou stránku.Stránku nastavím doprostřed a ona se mi přenastaví jinak=/ neví někdo co s tím? Nejde mi to ani v Mozille ani v Explorer=´(
 
 

Reklama