Our Diary

Nová a další členka blogu.

10. května 2010 v 19:20 | Nikki & shi_sha & Kiki

Je to přesně 20 měsíců, co k tomuto blogu přibyla majitelka (shi_sha) .
Moc ti chci poděkovat, za úžasnou spolupráci, snad nám to dlouho ještě vydrží, třeba nám za to za 2 roky začne někdo platit:D

A chci Vám představit další majitelku blogu, Kiki, s kterou mám také hodně společných oblíbených kapel a myslím, že si taky dobře rozumíme.
Tak tě tu vítám:)


Můj typ z New Yorkeru: tričko s bratry Gallagherovými... [ jak já nesnáším to skloňování ! ]

5. května 2010 v 22:12 | Nikki & shi_sha
Je sice pánské a XS vypadá  jako pyžamo, ale nekup to, když to stojí jen 270Kč :D

mywowchemicalromance


tričko je velké nějak takto: ( )

Design na květen 2010

28. dubna 2010 v 7:57 | Nikki & shi_sha
Tramtadadáá!

Konečně jsem se dokopala ke stažení programu na animace, toto trvalo.
Navíc jsem zjistila, že to není ani trochu těžký, pochopení zabralo tak 20 vteřin a vytvoření ani ne minutu.

Snažila jsem se najít něco se živými barvami, protože tu máme skoro léto a zároveň něco tmavého, protože tato barva tu dlouho nebyla.

Tak snad se vám líbí:)

(P.S. Komu by se špatně četlo písmo, ať napíše, zesvětlím ho! )

mywowchemicalromance

Vracím zpět design

27. března 2010 v 14:57 | Nikki & shi_sha
A to z důvodů špatného robrazování tohoto.
Nikdo si ještě nestěžoval, ale já mám na blogu všechno slátané dohromady:( . Tak se omlouvám.
-Nikki

Nový design (bílý)

17. března 2010 v 18:10 | Nikki & shi_sha

Toto utíká, předešlý design tu byl od poloviny prosince.
Tento jsem udělala sama, je nic moc, jednoduchý, přehledný a déle jak měsíc tu strašit nebude:)
Nikki
http://mywowchemicalromance.blog.cz

Nový Design !!

19. prosince 2009 v 14:13 | Nikki & shi_shaStrašně moc bych chtěla poděkovat K, která byla tak hodná a udělala nám tenhle kouzelný design.
Je to to nejlepší, co jsme tu dosud měli.
Takže obrovské díky! ... a veselé vánoce všem:)

Design

29. listopadu 2009 v 23:08 | Nikki & shi_sha
free image host

Nový design s Frankiem.

30. října 2009 v 9:56 | Nikki & shi_sha

Nový design s Arctic Monkeys

28. září 2009 v 18:21 | Nikki & shi_sha
Zachvíli tu bude nový měsíc ,a tak se to tu opět mění.
Líbí,nelíbí? :)

S novým měsícem nový design

1. září 2009 v 11:22 | Nikki & shi_sha

the-kooks.blog.cz

6. srpna 2009 v 20:25 | Nikki & shi_sha
Kromě přestavby blogu a jeho pořádku jsem se pustila konečně do nového blogu o skvělé kapele indie rockové/popové:D kapele THE KOOKS.
Nemyslete si ,že těch blogů mám tisíc,mám jich vážně pár a tento je na prvním místě.
Budu ráda ,když zavítáte:)
Přeju krásný zbytek prázdnin!

Nový design s Brianem

1. srpna 2009 v 17:57 | Nikki & shi_sha
Moc moc moc děkujem za nový design,který nám půjčila Eliza .
A taky za jeho nastavení! Je úúžasný ♥

Jen nedůležité info:)

20. července 2009 v 12:16 | Nikki & shi_sha
Jen jsem chtěla sdělit, že jelikož je Nikki právě na dovolené, a já taktéž na týden mizím z domu, bude tu nejspíš trochu mrtvo, ale jen co přijedeme, zas to tu oživíme. Přednastavených článků je na celý týden dost, snad se tu nudit nebudete:) Tak se zatím mějte a užívejte prázdnin...nejlépe posloucháním nových The Used jako já:)

Nový design s Placebo

9. července 2009 v 16:47 | Nikki & shi_sha
Je obyčejný a jiný než ty předtím.Ale když změna...

My na Rock for People 2009

8. července 2009 v 22:21 | Nikki & shi_sha
Detaily, jako kdy jsme vstávaly a takové, nejsou podstatné, takže zkráceně. Zjistily jsme, že být ve stanovém městečku v sobotu v osm ráno, je tak akorát najít si poslední dobrý místa, neboť už bylo z velký části zaplněný. Většinu dne jsme pak ještě nabíraly síly, kterých bylo třeba a šly na první kapelku UDG, což je moje srdeční záležitost, takže koncert naprosto úžasný. Kluci nadšení z publika, lidi nadšený z nich, zpocený Jugi v trenkách mezi fanoušky a Nikki nalepená na Jugim:D:D škoda té fotky.
Další přišli na řadu Imodium v takovým pěkným, těsným, uzavřeným hangárku, takže o nedýchatelno bylo postaráno. Větší vedro však přišlo, když se kytarista, tuším Radek nápadně přiblížil k basákovi a začala krásná podívaná, jestli víte, co myslím:D
Po Imodium jsme se pomalu vydaly do stanu a cestou se stavily na pomalu končící set Hadouken, když v tom začali hrát nám známý Song 2 od Blur, radostí jsme poskočily:) Ve štěstí, slyšet tenhle song naživo jsem nevěřila.
Večer jsme pak vyrazily na Arctic Monkeys, nacpaly se do kotle, kde už na začátku setu začínalo být nebezpečno. Nakonec to dopadlo tak, že Nikki šla ještě dopředu a já prchla pryč, protože se tam fans rozhodli, že to bude asi jejich poslední koncert, tak proč všechny nezničit:D Nakonec jsem zbytek koncertu proseděla v pěkný vzdálenosti. Škoda, že kluci vypadali zničeně a znuděně.
Myslím, že to bylo za první den všechno, co jsme stihly...a nestihly další kapelky, kvůli špatnému časovému programu, nevadí, příště.

Druhý den už byl hektičtější, a ani nevím, jak šly kapelky po sobě, ale zkoukly jsme Sunflower Caravan, poseděly na Anetu Langerovou a pak už obíhaly jednu stage za druhou...Therapy?, kteří zněli naživo daleko líp, než z cd.....Vypsaná fiXa, jejíž fanouškovská základna zaplnila většinu prostoru a kotel byl jistej i v úplně zadních řadách, ... Divokej Bill, zahráli asi pět kousků z nového alba, který vyjde tuším v září a bude to stejný nářez jako doteď,....a The Kooks, kteří mě strašně bavili, kluci byli naprosto v pohodě a nebyl nikdo, kdo by se na nich nudil..... ale nejlepší akce, kdy jsem se ve dvanáct v noci rozeběhly ze stanu na Ska-P a z posledních sil si ničily nohy:)

A poslední den, od rána nervózní a natěšený na Placebo:) Pěkným zahájením dne byla kapela From Our Hands, kdy se kluci snažili probudit nereagující publikum:) Po přestávce jsme zašly na Black President, což byl parádní punkový nářez a zahráli i cover Misfist. Hned na to začala hrát fiXa a další litry potu vypocený:) Pak už jsme to vzaly úprkem před hlavní stage, kde měli vystupovat Placebo a odpočítavaly tři hodiny, které do té doby zbývaly. Ještě před nimi zahráli Gogol Bordello, šílená parta odněkud z Ukrajiny, při níž nešlo jen tak postávat, ale dokázali strhnout i ty největší ignoranty.
Zbývala hodina...tedy podle programu, a my stály....2-3 řada přímo před jedním ze dvou mikrofonů....ale komu asi patřil:D Odpověď přišla v podobě nenápadného pána, s delšími vlasy sepnutými do culíku:) Přišli hned všichni a začalo se Kitty Litter, a od začátku to byl pořádnej randál. Celý setlist vypadal asi takhle: Battle For The Sun, For What It's Worth, The Never-Ending Why, Special-K, The Bitter End, Special Needs, Every You Every Me, Sleeping With Ghosts, Follow The Cops Back Home, Ashtray Heart, Soulmates Never Die, Meds, Infra-Red, Song To Say Goodbye. Bohužel, nechtějte vědět, jak to šlo za sebou, nepamatuju se. Ale pamatuju si živě pokaždé, když Brian přišel ještě blíž, stoupl si před nás a vyhrávajíc melodii, hleděl do publika, jakoby se snažil zapamatovat si každý obličej, který tam v tu chvíli byl. Další smrtelný okamžik přišel po Battle For The Sun, kdy pódium potěmnělo, jen Brian zůstal ve světle reflektorů, postávajíc u mikrofonu a v tu chvíli festival zažil asi ten největší potlesk, jaký bylo možné ještě vytvořit po třech dnech:) Zážitek na celý život. Po tomhle už byl na umření snad úplně každý, jako my, a tak mě mrzí, že jsem poslední kapelku festivalu The Fake Tapes, prospala u zábradlí v první řadě:D ALE příště zas:)
 
 

Reklama