oasis-novinky

Liam věří v pokračování Oasis!

28. února 2011 v 23:55 | Nikki & shi_sha & Kiki
Není to ani čtrnáct dní, co Liam sebevědomě hlásal, že se Oasis už nikdy nedají znovu dohromady. Jenže zapomněl na pořekadlo: Nikdy neříkej nikdy.

Liam ustoupil ve svém tvrzení, že se Oasis nikdy nedají dohromady. Gallagher řekl začátkem tohoto měsíce, že už nikdy. Ale v novém rozhovoru pro Thequietus.com, že nevylučuje takové shledání(!).

Dále Liam sdělil: "I'm not going to say 'never', but at the moment no fucking chance."

A dodal: "Ale nebylo by to pro peníze.Myslím si, že jestli se vrátíme k sobě-a to kurva nebude-bylo by to pro fanoušky. Bylo by to pro lidi a hudbu, ne pro peníze."

Zpěvák také naznačil, že vidí konec dlouhého sváru(nevím jak jinak to napsat) mezi ním a jeho starším brratrem Noelem. "Je tu spousta lidí, kteří se na tom podíleli-beze jmen-ale nemám pocit, že je třeba zajít do jeho zasranýho domu a mít zabouchlé dveře ve tváž


(P.S. Nevkládejme do toho přílišné naděje. Známe Liama, jeden den oznámí velký čin a za týden dělá, jako by nic... Ale myšlenka na ně jako headlinery Glastonbury 2013 mě doslova uchvátila:D)

Ex-bubeník a zakládající člen Oasis Tony McCarroll vydává knihu!

24. října 2010 v 17:07 | Nikki & shi_sha & Kiki

oasis

Kniha s názvem "The Truth" výjde 20. listopadu, ale zatím bohužel pouze v Británii. Původně se ovšem měla jmenovat "Oasis: The Truth, The Noel Truth, Is Nothing Like The Truth" což až moc pouzakuje na to o čem kniha vlastně bude.
Podle Tonyho slov to má být odpověd na to jak jej Noel roky a roky ponižoval v tisku, zácházel s ním jako s hadrem a následně ho vykopl z Oasis a dodává, že to je pouze jeho malý názor.
↓↓

Liam chce napsat "Oasis" knihu nebo film!

21. června 2010 v 18:39 | Nikki & shi_sha & Kiki
Liam, který se nyní chystá se společností In 1 produkovat film o The Beatles, se v interview pro Pretty Green zmínil o tom, že v blízké době hodlá podobný projekt uskutečnit i o Oasis. Chtěl by tak všechny své vzpomínky na dobu, kterou strávil s Oasis dát dohromady a zfilmovat před tím, než je zapomene.

Navíc Liam chystá toto léto otevřít v Londýně obchod Pretty Green. Zatím není jasné kdy a kde přesně, informace se však mají brzy objevit na webu PrettyGreen.com

Time Flies 1994 - 2009

14. června 2010 v 11:28 | Nikki & shi_sha & Kiki
oasis
"Time Flies" které vycházi dnes, je kompletní kolekcí singlů, mapující hudební vývoj Oasis od jejich prvních úspěchů do ukončení existence kapely. Album bude obsahovat všech 26 singlů (z čehož 23 bylo v TOP 10, 8 singlů se umístilo dokonce na první příčce), které kdy kapela vydala v období patnácti let fungování Oasis na celkem sedmi úspěšných albech. A to od roku 1994 na debutovém 'Definitely Maybe', v roce 1995 '(What's The Story) Morning Glory?', v roce 1997 'Be Here Now', v roce 2000 'Standing On The Shoulder Of Giants', v roce 2002 'Heathen Chemistry', v roce 2005 'Don't Believe The Truth' až po poslední řadové album v roce 2008 'Dig Out Your Soul'.

Liam Gallagher: "Nechci, aby moje oblečení lidé nosili jen tak. "

1. června 2010 v 20:28 | Nikki & shi_sha & Kiki
mywowchemicalromance

Liam Gallagher prohlásil, že Oasis "split" je nejlepší věc, která se vůbec stala. Poté, co si uvědomil, že mu právě Oasis dali více svobody(?).
Zpětně to byla ta nejlepší věc, protože jsme si mohli dělat co chcem, řekl Liam v rozhovoru ( který se uskutečnil již po odchodu Noela) .

Jak už jsme se tady zmiňovali, Liam přednedávnem založil novou kapelu Beady Eye.
jak se teď v ní cítí, vyjádřil slovy:
"Not a lot of people look cool these days, like my cool. Everybody plays it down, don't they?"

A dodal, že hledá ty, kteří jsou dost cool pro nošení jeho Pretty Green clothes.
" Nechci, aby je někdo nosil jen tak. A lidé " o bože, žebráci nekoukejte". No, nejsem žebrák, víte, co myslím? "

Mimochodem, Pretty Green nedávno přijali Paula Weller, aby navrhnul oblečení pro label.
Je tohle ještě k smíchu, nebo už k pláči ?:/:DA jak asi vypadá Liamova práce v módním průmyslu? ↓

Zpátky ve studiu, ale bez Noela...

25. května 2010 v 18:00 | Nikki & shi_sha & Kiki
... a ne jako Oasis. Liam Gallagher, Gem Archer, Andy Bell a Chris Sharrock jako Beady Eye spolu s producentem Stevem Lillywhitem pracují ve studiu na novém materiálu, aneb jak uvedli na oficiálním webu Oasis : " working on their way of looking at the world."
beady eye
Snad se nové věci objeví brzo, vážně mě zajímá co z toho bude, ikdyž bych radši Oasis než Beady Eye....

V roce 2000 měl Noel autonehodu

24. května 2010 v 18:37 | Nikki & shi_sha & Kiki
Vracíme se trochu do minulosti.
Narazila jsem na tento článek...

Oasis měli automobilovou nehodu. Stalo se tak 6. srpna v americkém městě Indianapolis, kde havaroval taxík, ve kterém seděl zpěvák Noel Gallagher, basák Andy Bell a klávesista Jay Karlington.

Obrazek

Havárii nadále vyšetřuje policie, ale už nyní je jasné, že nehodu zavinil řidič taxíku, ve kterém jeli členové Oasis. ,Řidič nerespektoval světelnou signalizaci, vjel do křižovatky na červenou a z pravé strany do jeho taxi narazilo jiné vozidlo," komentoval bouračku mluvčí policie v Indianapolis.

Noel Gallagher seděl na přední sedačce a zachránilo ho jen to, že byl připoutaný. Všichni členové kapely skončili v nemocnici, přičemž nejhůř na tom byl právě Noel, který utrpěl šok a četná zranění obličeje - šlo ale naštěstí jen o podlitiny a oděrky. Kvůli nehodě musela kapela zrušit tři koncerty z jejich právě probíhajícího amerického turné.

Po několika dnech se dal Noel ale opět dohromady a na pódium se vrátil s velkou slávou v New Yorku. Na jeho obličeji byly ještě vidět šrámy, ale jinak se o nehodě před obecenstvem nezmiňoval. Až mezi přídavky s úsměvem utrousil: ,No, asi víte, že jsem měl malou bouračku. A víte, kolik jsem dostal přání, abych se brzo uzdravil? Jen jednu zasranou pohlednici! Kdyby se mi to stalo v roce 1995, kdy jsme prodávali hory desek, bylo by všechno jinak. Naše nahrávací společnost mi neposlala ani kytku." Nato ovšem na pódium vkráčel jeho bratr Liam, objal ho a předal mu obrovskou kytici. Noel ale i toto bratrské gesto shodil svým jedovatým humorem: ,Ty kytky pěkně smrdí. Asi je koupil v jedný z těch děr, kam si chodí pro drogy."

Fanoušci Oasis budou mít šanci přispět do chystaného dokumentu

16. dubna 2010 v 20:55 | Nikki & shi_sha


Pokud jste bedlivě sledovali nyní už uzavřenou kariéru jedné z nejvlivnějších kapel současnosti Oasis, máte skvělou příležitost se o své znalosti podělit s profesionálními filmaři z Pulse Films.

Tým odborníků totiž chystá o bandu bratrů Gallagherových dokumentární snímek. Pulse Films stojí i za úspěšným dokumentem "No Distance Left To Run" britské formace Blur.

Na připravovaném filmu o Oasis bude tým spolupracovat s vydavatelstvím kapely Big Brother Recordings.

více se dočtete na musicserver.cz

http://www.blognow.com.au/uploads/n/nickosullivan/52948.jpg

Manželka Noela Gallagher je zřejmě těhotná.

26. března 2010 v 21:44 | Nikki & shi_sha
Noel Gallagher a přítelkyně Sara MacDonald tvrdí,
že jsou "bez sebe radostí" poté, co zjistili, že Sara je znovu těhotná.


Noel Gallagher žádá trest u soudu.

8. února 2010 v 20:31 | Nikki & shi_sha
Noel požádal soud v Kanadě, aby odsoudil člověka (Danny Sullivan), jež ho 7.září 2008 na V-Festivalu napadl.Nové album Oasis v červnu

28. ledna 2010 v 20:49 | Nikki & shi_sha
Liam a zbytek kapely Oasis (Gem Archer, Andy Bell) se v dubnu vydá do studia s producentem
nahrát 8 songů.

"Nahrajeme s tímto producentem 3 songy a když to bude znít tak jak má, nahrajeme celé album."
" Spoustu těchto songů jsem napsal před rozpadem (straých) Oasis."

Dále se Liam rozčiluje nad faktem, že Oasis za svou 18 letou kariéru natočili jen 7 alb.

"Nebudu porážet sám sebe,myslím, že uděláme lepší a větší album.Nebo více alb."

Album Oasis by mělo vyjít do července.

15. prosince 2009 v 16:21 | Nikki & shi_shaToto oznámil sám Liam.

"Už jsme udělat tři písničky a znějí kurva úžasně."
I přesto, že Noel z kapely odešel, zvuk se měnit nebude. "Nejedná se o nový směr."

Liamova nová kapela se stále bude jmenoval Oasis!

1. prosince 2009 v 21:39 | Nikki & shi_sha
..................Plus singer says he'll 'always be busy' if Noel calls

Liam Gallagher prohlásil, že už má nějaký nový materiál a album by mohlo vyjít další rok pod názvem Oasis.
Zpěvák řekl, že je v půl cesty, co se týče práce na albu s ostatními členy kapely (Gem Archer, Andy Bell), kteří s Oasis hráli i před odchodem Noela.

O názvu Oasis ,,My to jméno nepoužíváme jen dočasně a když nepřijdeme časem s něčím jiným, jsme připraveni vydat album pod názvem Oasis. "

Liam dále prozradil, že na koncertech nebudou hrát písně, které složil jeho bratr Noel a nehodlá s ním znovu mluvit.

Liam Gallagher chce založit novou kapelu.

28. října 2009 v 19:24 | Nikki & shi_sha
Poté, co Oasis na hudební scéně oficiálně skončili, se bratři Liam a Noel Gallagherovi vydali každý svou cestou.
Skladatel a kytarista slavné formace se s médii podělil o své plány do budoucna již před několika dny a nyní ho následoval i zpěvák Liam. Ten plánuje založit novou skupinu.
Než však přejde od slov k činům, chce si od hudebního průmyslu na chvíli odpočinout. Do konce roku si dá pauzu a nové seskupení začne dávat dohromady až v lednu. Ke svému rozhodnutí držet se týmové práce řekl: "Nechci se vrhat do ničeho sólového, chci být v kapele. Ale budeme dělat spoustu věcí jinak. Stoprocentně však vím, že naší parketou bude rock 'n' roll."

I když Liam Gallagher řekl novinám The Scotsman, že dostat se pryč z Oasis se mu zdá jako dobrý nápad, připustil, že mu jeho bývalá kapela chybí. Nicméně jde dál: "Oasis byli vlastně to, co jsem já. Je to ale jen jméno. Jsem pořád sám sebou, můžu jít a dělat něco jiného. Mám v sobě hudbu a nikdy bych to jen tak nezahodil. Zkusím to a uvidíme, co se stane. Možná to bude o ničem, ale dokud to nevyzkouším, nemůžu to najisto vědět."

musicserver.cz

S Oasis je definitivně konec!

10. října 2009 v 20:23 | Nikki & shi_sha

Liam Gallagher konečně promluvil k situaci ve skupině Oasis a potvrdil spekulace, které od odchodu Noela kolovaly: britská kytarová modla definitivně končí.
"Je to škoda, ale takový je život," řekl zpěvák kapely a dále uvedl, že se se spoluhráči ze skupiny bude hudbě nadále věnovat. Jako první po rozpadu jej ale čeká uvedení vlastní módní kolekce.
Dodejme, že Oasis se v podstatě rozpadli již v srpnu, kdy odchod ze skupiny oznámil po hádce právě se svým mladším bratrem Liamem Noel Gallagher.
Během osmnáctileté kariéry vydala formace sedm alb, která se všechna umístila na prvním místě britského albového žebříčku. Oasis také osmkrát ovládli i singlový žebříček, a to s hity jako "D'You Know What I Mean?", "Go Let It Out", "Don't Look Back In Anger" nebo "Lyla".

musicserver.cz
 
 

Reklama
Reklama