My Chemical Romance (fotky a všechno možný)

Nové fotky ze studia od Franka, které tu ještě nemáme :)

9. května 2010 v 11:48 | Nikki & shi_sha
(klikněte pro zvětšení)


MCR portréty pro magazín Nylon

11. dubna 2010 v 15:32 | Nikki & shi_sha

(klikněte pro zvětšení)

MCR scany z magazínu Nylon

11. dubna 2010 v 15:22 | Nikki & shi_sha

My Chemical Romance - nové interview Nylon TV

11. dubna 2010 v 15:11 | Nikki & shi_sha

Nové fotky ze studia od Franka.

8. dubna 2010 v 18:39 | Nikki & shi_sha
mywowchemicalromance
mywowchemicalromance

2 nové fotky ze studia pořízené by Frank

27. března 2010 v 12:22 | Nikki & shi_sha

Další dvě fotky ze studia od Franka

18. března 2010 v 11:24 | Nikki & shi_sha

"Už jsme se měli plné zuby"

15. března 2010 v 18:50 | Nikki & shi_sha

Zdá se, že emo hrdinové My Chemical Romance nebyli úplně upřímní, když za příčinu zrušeného vystoupení na festivalu Soundwave označili "problémy s hlasivkami Gerarda Waye". I když je možné, že si je namohl, když křičel na Boba Bryara. Kapela včera vydala oficiální prohlášení, v němž sdělila fanouškům, že se před čtyřmi týdny - před odjezdem do Austrálie - cesty kapely a bubeníka rozešly. Dále píší: "Pro nás všechny to bylo nesmírně těžké rozhodnutí a věřte, že jsme ho nebrali na lehkou váhu". Pokud se podíváte do příručky muzikantských eufemismů, zjistíte, že se toto prohlášení dá volně přeložit jako "už jsme se měli plné zuby".(NEWS.COM.AU)

mychemicalromance.czMy Chem mix fotek

5. března 2010 v 11:23 | Nikki & shi_sha

Bob Bryar dal sbohem My Chemical Romance

5. března 2010 v 10:22 | Nikki & shi_sha
Bubeník Bob Bryar opustil My Chemical Romance. V průběhu příprav nadcházející desky tuto informaci sdělila na svých oficiálních stránkách. Bližší důvody zatím obě strany tají, o problémech uvnitř kapely se ale spekulovalo již delší dobu.

Bryar přišel k My Chemical Romance v roce 2004, kdy nahradil tehdejšího bicmana Matta Pelissiera.My Chemical Romance jsou bez bubeníka

5. března 2010 v 10:20 | Nikki & shi_sha
Jen co se My Chemical Romance pořádně pustili do příprav nové desky, potkala je nemilá událost. Bubeník Bob Bryar se totiž rozhodl kapelu opustit.

Členové formace o tom informovali na svých oficiálních stránkách. Uvedli zde, že bicman skupinu opustil již před čtyřmi týdny. Důvod jeho odchodu nebo jméno případného nástupce ale drží v tajnosti.

Jak ještě stojí na webu My Chemical Romance, rozhodnutí o odchodu nebylo lehké ani pro jednu stranu. Připomeňme, že Bob Bryar nahradil původního budeníka Matta Pelissiera před šesti lety a ještě ten rok absolvoval s novými kolegy koncertní turné po Japonsku.Bob odešel z My Chemical Romance: Frankovo vyjádření na oficiálkách

4. března 2010 v 11:32 | Nikki & shi_sha
Hello Friends,

Recently it seems as though every time we write to you guys we have bad news, and we apologize for that, but we've learned in life you can't have the sweet without the sour. As a band we have been very fortunate over the years that our sweet times have greatly outweighed the sour ones, and a great deal of that is owed to you, the fans. Which is why we wanted this news to come from us and not some bullshit gossip site.

As of 4 weeks ago, My Chemical Romance and Bob Bryar parted ways. This was a painful decision for all of us to make and was not taken lightly. We wish him the best of luck in his future endeavors and expect you all to do the same.

We also wanted to give you all a quick heads up on how the record is progressing. We have been writing some very powerful new songs so this week the four of us entered the studio once again, and what has been ending up on tape each night is some of the most exciting and honest work we have ever created.

We hope this letter finds you well, we miss you...
talk to you soon,
xo MCR

V lepším rozlišení scany MCR z magazínu Big Chesse

14. února 2010 v 11:18 | Nikki & shi_sha

MCR Death Before Disco Instrumental

12. února 2010 v 18:21 | Nikki & shi_sha
pravděpodobně to bude znít takhle...

Pravděpodobné datum vydání My Chemical Romance alba

23. ledna 2010 v 12:08 | Nikki & shi_sha
..."My Chemical Romance will have a as-yet-untitled album in stores March 30. Watch for a single in the coming weeks."...

"Zatím nevydané album My Chemical Romance bude k dostání 30. března. Singl již v následujících týdnech." 
 

Reklama