KLAXONS

Klaxons fotky

24. července 2010 v 20:58 | Nikki & shi_sha & Kiki
http://mywowchemicalromance.blog.cz

Klaxons - Echoes [ nový song, nový klip ]

19. července 2010 v 19:53 | Nikki & shi_sha & Kiki

Klaxons - Pohoda festival 2010

15. července 2010 v 23:27 | Nikki & shi_sha & Kiki
Taky Vás tak SERE, že jste tam nebyli? :D


další...

Anthony Rossomando - nový oficiální člen Klaxons

6. června 2010 v 19:52 | Nikki & shi_sha & Kiki
http://akamai-static.nme.com/images/article/Klaxons5%20WEB.jpg

Klaxons potvrdili, že bývalý kytarista Dirty Pretty Things Anthony Rossomand se připojuje ke kapele.
Nebude se ale podílet na albu, pouze bude vystupovat živě.

Jamie Reynolds: "Potřebovali jsme někoho extra, a on vypadal jako skvělý všestranný hudebník, skvělý chlap."

Klaxons: S novou deskou nové turné

29. května 2010 v 17:50 | Nikki & shi_sha & Kiki

http://www.fredperrysubculture.com/bandimages/main/klaxons04.jpg


Klaxons se pustí do svého turné po Velké Británii hned po dokončení dlouho očekávané druhé desky, která nese název Surfing The Void a známe z ní zatím  jen jeden track - FLASHOVER→

Ale nedávno na koncertě kapela zahrála hned několik nových věcí... 

'Flashover'
'As Above, So Below'
'Same Space'
'Gravity's Rainbow'
'Valley Of The Calm Trees'
'Golden Skans'
'Twin Flames'
'Two Receivers'
'Magick'
'Echoes'
'Astronomical'
'Future Memories'

'It's Not Over Yet'
'Atlantis To Interzone'Klaxons fotky

13. dubna 2010 v 20:21 | Nikki & shi_sha

Klaxons o plánech na novém albu.

13. ledna 2010 v 13:29 | Nikki & shi_sha
Jamie z Klaxons řekl NME.com, že skupina plánuje vydat první desku po jejich debutu('Myths Of The Near Future',2007) v roce 2012 a měla by být inspirována šamanismem.
V současnosti jsou ve studiu s producentem Ross Robinson (Korn).

,,Věříme v kolektivní vědomí a ve světový posun, v rozpouštění hranic a spojení lidstva.
Všichni mají stejný cíl, společně žít v harmonii."

Klaxons fotky

16. srpna 2009 v 10:12 | Nikki & shi_sha
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Klaxons-Atlantis To Interzone

15. srpna 2009 v 23:25 | Nikki & shi_sha

Klaxons-Two Receivers

15. srpna 2009 v 23:22 | Nikki & shi_sha


Klaxons biografie

15. srpna 2009 v 21:02 | Nikki & shi_sha

Klaxons je londýnská hudební skupina zastupující nově vzniklý žánr new rave. Ačkoli existují teprve od roku 2005 a vydali pouze jedno studiové album, řadí se mezi nejostřeji sledované britské kapely. Navíc už stihli posbírat řadu ocenění - debut Myths of the Near Future vyhrál Mercury Prize, na NME Awards se stali objevem roku. A časopis NME označil singl "Golden Skans" za nejlepší singl roku 2007, stejně tak i album Myths of the Near Future.

Náklonnost médií si kapela získala už EP Xan Valleys, jenž vyšlo v roce 2006. Objevily se na něm remixy od Van She a Crystal Castles a též tři písně, které vyšly na desce Myths of the Near Future ("4 Horsemen of 2012", "Gravity's Rainbow" a "Atlantis to Interzone"). Klaxons samozřejmě nejsou jediní průkopníci žánru new rave. S nimi se vylíhla celá snůška kapel jako Shitdisco, New Young Pony Club nebo Datarock, na debut žádné z nich se ale nečekalo s takovou nervozitou jako na album Myths Of The Near Future.

"Přišlo nám jako dobrý vtip vynalézt vlastní styl a stát se jeho lídry. A přesně to se i stalo," směje se Simon Taylor, kytarista Klaxons, kteří naplnili slova "vynálezce" Sex Pistols Malcolma McLarena - když chceš uspět v pop music, založ vlastní scénu.

S napětím očekávaná deska vyšla 29. ledna 2007 a způsobila značný rozruch nejen 2. místem v britské albové hitparádě. Klaxons v ní navazují na kapely 90. let jako EMF a Carter USM - míchají kytarovky a taneční hudbu, avšak naprosto novým a nevšedním způsobem. Sami definovali žánr new rave, zřejmě jedinou opravdu mocnou hudební vlnu roku 2007, a zároveň stali jeho hlavními hvězdami. Deska byla oceněna prestižní Mercury Prize, Klaxons za sebou nechali např. Arctic Monkeys nebo Amy Winehouse. "Nikdo z nás ještě pořád nepobral, co všechno se během roku 2007 stalo. Začalo to jako vtip a kde jsme teď!", říká za kapelu Simon Taylor.

28. února 2008 koncertovali společně s Bloc Party, Kaiser Chiefs, The Cribs a Manic Street Preachers na NME Awards. Z londýnské O2 Areny si odnesli ocenění za nejlepší desku roku. Nyní pracují na albové dvojce, která by prý měla být velmi výjmečná. "Velmi rychle nás věci přestanou bavit, proto chceme, aby nová deska byla něčím úplně jiným", nechal se slyšel Jamie Reynolds.
 
 

Reklama
Reklama