Program

28. května 2010 v 12:15 | Nikki & shi_sha & Kiki |  Rock for People
Program vyšel v dnešní příloze deníku Dnes, celou přílohu najdete zde. Uvnitř najdete nejen články o headlinerech,  informace o otvírací době areálu, stravování, ekologickém programu, ale i mnohé další zajimavosti ze zákulisí příprav.

0. den
3. 7. 2010
COOL STAGE
15:50-16:30 METROPOLIS /sr/
17:35-18:20 COCOTTE MINUTE
19:25-20:10 GAIA MESIAH
21:30-22:30 LYAPIS TRUBECKOJ /by/
00:30-01:15 EGGNOISE
EVROPA 2 STAGE
15:00-15:40 FILIPES A PLACHÉ LANĚ
16:40-17:25 PSÍ VOJÁCI
18:30-19:15 MANDRAGE
20:20-21:20 MŇÁGA A ŽĎORP
22:40-00:20 LACO DECZI & BEA ALBRECHT
ROCK&POP STAGE
14:30-15:00 DIRTY GAMES
15:30-16:00 VÍTĚZ ROCK NYMBURK
16:30-17:00 VÍTĚZ BROUMOVSKÉ KYTARY
17:30-18:00 VÍTĚZ FUTURE LINE
18:30-19:00 MINDWAY
19:30-20:00 THE CELL
20:30-21:00 THE CORNFLAKES
21:30-22:00 MOTHER'S ANGELS
22:30-23:00 POLETÍME
23:30-00:00 LE PNEUMATIQ
00:15-02:15 DJ MUCHO & DJ BALTAZAR


1. den
4. 7. 2010
t-music STAGE
14:45-15:30 MUTABOR /de/
16:15-17:00 DOPING PANDA /jp/
17:55-18:40 THE INSPEKTOR CLUZO /fr/
19:35-20:20 COHEED AND CAMBRIA /us/
21:20-22:10 SKUNK ANANSIE /gb/
23:35-00:20 DREADZONE /gb/
ČESKÁ SPOŘITELNA STAGE
14:00-14:45 PINK IT BLACK /fr/
15:30-16:15 THE MAHONES /ca/
17:05-17:50 SKINDRED /gb/
18:45-19:30 ALEXISONFIRE /ca/
20:25-21:15 TRICKY /gb/
22:15-23:30 THE PRODIGY /gb/
00:25-01:10 BLASTED MECHANISM /pt/
COOL STAGE
13:00-13:40 GANG ALA BASTA
14:40-15:20 JITKA CHARVÁTOVÁ
16:25-17:10 STO ZVÍŘAT
18:15-19:00 ANNA K
20:10-21:00 VYPSANÁ FIXA
22:05-22:50 GIPSY.CZ
23:55-00:40 VANESSA
EVROPA 2 STAGE
12:10-12:50 CHARLIE STRAIGHT
13:50-14:30 OLGA LOUNOVÁ
15:30-16:15 VLASTA TŘEŠNÁK
17:20-18:05 XINDL X & NEUROL
QUARTET
19:10-20:00 MARIE ROTTROVÁ
& hosté
21:10-21:55 TOXIQUE
23:00-23:45 iLLBiLLY HiTEC /gb/
00:50-01:35 CARTONNAGE
ROCK&POP STAGE
12:00-12:40 BUNDY TAD
13:10-13:50 FIVE O' CLOCK TEA
14:20-15:00 HORSKÁ CHATA /sr/
15:30-16:10 ATARI TERROR
16:40-17:20 READY KIRKEN
17:50-18:30 QUEENS OF EVERYTHING
19:00-19:40 GANGNAILS
20:10-20:50 JOLLY JOKER & PBU
21:20-22:00 THE SWITCH
22:30-23:10 FOURTH FACE
23:40-00:20 BLACKOUT
ARGUMENT /de/
00:50-01:30 HORSE THE BAND /us/


2. den
5. 7. 2010
t-music STAGE
14:00-14:45 WERNER KRAUSS /de/
15:30-16:15 WISDOM IN CHAINS /us/
17:00-17:45 JELLO BIAFRA
& TGSOM /us/
18:30-19:15 DISCO ENSEMBLE /fi/
20:05-20:50 JULIETTE LEWIS /us/
22:00-23:45 MUSE /gb/
ČESKÁ SPOŘITELNA STAGE
14:45-15:30 D2 BAND /bg/
16:15-17:00 EVERGREEN TERRACE /us/
17:45-18:30 SUICIDAL TENDENCIES /us/
19:20-20:05 ČECHOMOR
20:55-21:50 DIVOKEJ BILL
23:50-00:50 ARCHIVE /gb/
COOL STAGE
12:45-13:25 DIVOKÁ KARTA USSF
14:25-15:10 EDIE STOILOW
16:15-17:00 UŽ JSME DOMA
18:05-18:50 UDG
20:10-20:55 WOHNOUT
22:00-22:45 PLEXIS
23:55-00:40 FROM OUR HANDS
EVROPA 2 STAGE
13:35-14:15 PROHRÁLA V KARTÁCH
15:20-16:05 VLTAVA
17:10-17:55 TOMÁŠ KLUS
19:00-20:00 ANETA LANGEROVÁ
21:05-21:50 BLUE EFFECT
22:55-23:45 THE GINGER NINJAS /us/
00:50-01:35 SOUTHPAW
ROCK&POP STAGE
12:00-12:40 MY MUSIC
13:10-13:50 DIEGO /sr/
14:20-15:00 BILLY BARMAN /sr/
15:30-16:10 JOHNY SAID
THE NUMBER
16:40-17:20 NO HEROES
17:50-18:30 MEDVĚD 009
19:00-19:40 100°C
20:10-20:50 NAVIGATORS
21:20-22:00 IMODIUM
22:30-23:10 STATUS PRAESENTS
23:40-00:20 INSANIA
00:50-01:30 FLY FLY FLY


3. den
6. 7. 2010
t-music STAGE
14:00-14:35 vítěz USSF
15:20-16:05 TRASHTUCADA /es/
16:50-17:35
DOES IT OFFEND YOU
YEAH? /gb/
18:20-19:05 THE SUBWAYS /gb/
20:00-20:55 KRYŠTOF
21:55-22:55 EDITORS /gb/
ČESKÁ SPOŘITELNA STAGE
14:35-15:20 THE FEUD /gb/
16:05-16:50 DEATH BY STEREO /us/
17:35-18:20 GALLOWS /us/
19:10-19:55 HORKÝŽE SLÍŽE /sr/
20:55-21:55 NOFX /us/
23:00-00:00MORCHEEBA /gb/
COOL STAGE
13:55-14:40 ELEISON
15:45-16:30 KURTIZÁNY Z 25. AVENUE
17:35-18:20 VISACÍ ZÁMEK
19:25-20:10 THE CHANCERS
21:15-22:00 SKYLINE
23:05-23:50 SUNSHINE
EVROPA 2 STAGE
13:00-13:45 RARA AVIS
14:50-15:35 PLUS MINUS /sr/
16:40-17:25 ZNOUZECTNOST
18:30-19:15 PIPES & PINTS
20:20-21:05 XAVIER BAUMAXA & hosté
22:10-22:55 TONYA GRAVES
ROCK&POP STAGE
12:00-12:40 MY FUNERAL
13:10-13:50 SHOGUN TOKUGAVA
14:20-15:00 RIVER JORDAN
15:30-16:10 NIGHT
16:40-17:20 HENTAI CORPORATION
17:50-18:30 X LEFT TO DIE
19:00-19:40 SATISFUCKTION
20:10-20:50 CRASHPOINT
21:20-22:00 DARK GAMBALE
22:30-23:10 RATTLE BUCKET
23:40-00:20 X CORE
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lumierre Lumierre | Web | 28. května 2010 v 18:39 | Reagovat

Aww, to vypadá tak hezky... -_- ráda bych se na RfP jednou podívala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama